Szafki laboratoryjne

Laboratorium jest to wyjątkowe środowisko wypełnione instrumentami, narzędziami, odczynnikami i innym specyficznym wyposażeniem. Od prawidłowego przechowywania tych przedmiotów zależy efektywność i sukces pracy specjalistów. Odpowiednie rozmieszczenie wszystkich sprzętów pod ręką nie jest łatwym zadaniem. W organizacji tego zadania mogą jednak pomóc różne rozwiązania meblowe. Szafka laboratoryjna jest niezbędnym wyposażeniem pomieszczenia laboratoryjnego. Jeśli chodzi o montaż, szafki mogą być mobilne lub montowane na ścianie czy pod blatem.

Na zdjęciu przedstawiono szafki laboratoryjne mobilne z szufladami

Laboratorium jest to wyjątkowe środowisko wypełnione instrumentami, narzędziami, odczynnikami i innym specyficznym wyposażeniem. Od prawidłowego przechowywania tych przedmiotów zależy efektywność i sukces pracy specjalistów. Odpowiednie rozmieszczenie wszystkich sprzętów pod ręką nie jest łatwym zadaniem. W organizacji tego zadania mogą jednak pomóc różne rozwiązania meblowe. 

Na zdjęciu przedstawiono szafki laboratoryjne mobilne z szufladami

Szafka laboratoryjna jest niezbędnym wyposażeniem pomieszczenia laboratoryjnego. Jeśli chodzi o montaż, szafki mogą być mobilne lub montowane na ścianie czy pod blatem.

Szafki laboratoryjne cena

Firma JORLAB jest producentem szafek laboratoryjnych wiszących, podwieszanych, mobilnych. Ceny szafek oferowanych przez JORLAB są ustalane indywidualnie i zależą od: aktualnych cen surowców, budowy szafek, rozmiaru, rodzaju dzwiczek, dodatkowych akcesoriów itd. W celu otrzymania oferty zapraszamy do kontaktu z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego na dole strony lub telefonicznie. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i przygotują spersonalizowaną ofertę cenową.

Szafki wiszące laboratoryjne

Na rysunku przedstawiona jest szafka wisząca laboratoryjna z drzwiami przeszklonymi

Laboratoryjne szafki wiszące z półkami pomagają w organizacji przestrzeni laboratoryjnej. Praktyczne meble optymalnie wykorzystują przestrzeń pomieszczenia ponieważ można ich przymocować do ściany w dowolnym, dogodnym miejscu. Szafki wiszące są szczególnie polecane do stosowania w małych pomieszczeniach. Oszczędzają one bowiem wiele użytecznej przestrzeni. Ten wszechstronny schowek zajmuje minimalną przestrzeń dzięki temu, że wykorzystuje niewykorzystaną przestrzeń ścienną.

Laboratoryjne szafki wiszące dostępne są w wersji otwartej i zamkniętej. Otwarte laboratoryjne szafki ścienne mogą pomieścić wiele przedmiotów, które są często używane. Jednostki zamknięte wyposażone są w drzwi uchylne lub przesuwne. Same drzwi mogą być wykonane z przezroczystego materiału, aby ułatwić znalezienie przedmiotów.
Oprócz standardowych szafek ściennych dostępne są również szafki narożne. Są one świetnym sposobem na inteligentne wykorzystanie narożników pomieszczeń.

Jest to laboratoryjna szafka narożna do montażu naściennego
Na rysunku przedstawiona szafka wisząca laboratoryjna która posiada 2 drzwi i 2 półki

Laboratoryjne szafki wiszące wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Szczególnie popularne są dziś szafy laboratoryjne wykonane z laminowanej płyty wiórowej. Jest to przyjazny dla środowiska materiał pochodzący z drewna, co jest ważne w środowiskach laboratoryjnych.

Rodzaje szafek wiszących

Różnorodność modeli pozwala na wybór najlepszej opcji dla każdego konkretnego pomieszczenia. Wszystkie szafki wiszące mają jedną wspólną cechę: są niezastąpione w utrzymaniu porządku i ułatwiają przechowywanie wszystkich potrzebnych w pracy przedmiotów. Poniżej są przedstawione przykładowe rodzaje szafek wiszących oferowanych przez naszą firmę.

Na rysunku przedstawiona laboratoryjna szafka wisząca jednodrzwiowa

Szafka wisząca jednodrzwiowa

Na rysunku przedstawiona laboratoryjna szafka wisząca dwudrzwiowa

Szafka wisząca dwudrzwiowa

Na rysunku przedstawiona laboratoryjna szafka wisząca przeszklona która posiada dwie półki

Szafka wisząca przeszklona

Na rysunku przedstawiona laboratoryjna szafka wisząca przeszklona z dwiema drzwiami

Szafka przeszklona dwudrzwiowa

Na rysunku przedstawiona laboratoryjna szafka narożna wisząca z dwiema drzwiami

Szafka laboratoryjna narożna

Na rysunku przedstawiona laboratoryjna szafka narożna wisząca z drzwiami łamanymi

Szafka narożna - drzwi łamane

Laboratoryjne szafki podwieszane

Szafki podwieszane zarówno jaki i szafki wiszące przeznaczone są do przechowywania materiałów eksploatacyjnych, przyborów laboratoryjnych, przyrządów, a także różnego rodzaju dokumentacji i pomocy dydaktycznych w laboratorium.
Materiały, z których wykonane są szafki laboratoryjne są wysokiej jakości i wytrzymałe. Wszystkie materiały można szybko i łatwo oczyścić i poddać działaniu roztworów dezynfekujących.

Na rysunku przedstawiona laboratoryjna szafka podwieszana 2 szuflady

Rodzaje szafek podwieszanych

Poniżej są przedstawione przykładowe rodzaje szafek laboratoryjnych podwieszanych oferowanych przez naszą firmę.

Na rysunku przedstawiona laboratoryjna szafka podwieszana 1 drzwi 1 półka

Szafa podwieszana jednodrzwiowa

Na rysunku przedstawiona laboratoryjna szafka podwieszana jedne drzwi jedna szuflada

Szafka jedne drzwi jedna szuflada

Na rysunku przedstawiona laboratoryjna szafka podwieszana dwie szuflady

Szafka podwieszana dwie szuflady

Na rysunku przedstawiona laboratoryjna szafka podwieszana trzy szuflady

Szafka podwieszana trzy szuflady

Na rysunku przedstawiona laboratoryjna szafka podwieszana cztery szuflady

Szafka podwieszana cztery szuflady

Na rysunku przedstawiona laboratoryjna szafka mobilna trzy szuflady

Laboratoryjna szafka mobilna

Masz pytania?

 Skontaktuj się z nami lub zostaw swoje dane, a oddzwonimy do Ciebie

Kontakt

Kontakt

11

Email

biuro@jorlab.pl

Telefon

+48 731 900 109

Biuro

ul. Mazowiecka 52-68 budynek 8, 87-100 Toruń

Godziny pracy

Pn-Pt 8:00 - 16:00