Stół laboratoryjny przyścienny

Na zdjęciu przedstawiono meble laboratoryjne, a mianowicie stół laboratoryjny na czarnym tle z nadstawką

Wyposażenie miejsca pracy jest niewyobrażalne bez wysokiej jakości, praktycznego stołu laboratoryjnego. Dobry stół jest niezbędny do wykonywania wszelkiego rodzaju badań, analiz i innych prac w laboratoriach placówek medycznych, uczelniach i zakładach przemysłowych. Stoły laboratoryjne przyścienne są ergonomicznie zaprojektowane, aby dopasować się do środowiska pracy. Ich wysokość i szerokość spełniają wymogi praktyczności i wygody. Ich długość może się różnić w zależności od celu użycia. 

Konstrukcja stołów przyściennych oferowanych przez JORLAB umożliwia ich dodatkowe wyposażenie w szafki podblatowe czy wbudowane szuflady. Do stołu można łatwo dodać szafkę na kółkach, która w razie potrzeby posłuży jako dodatkowa powierzchnia robocza.

Na zdjęciu przedstawiono meble laboratoryjne, a mianowicie stół laboratoryjny na czarnym tle z nadstawką

Wyposażenie miejsca pracy jest niewyobrażalne bez wysokiej jakości, praktycznego stołu laboratoryjnego. Dobry stół jest niezbędny do wykonywania wszelkiego rodzaju badań, analiz i innych prac w laboratoriach placówek medycznych, uczelniach i zakładach przemysłowych. Stoły laboratoryjne przyścienne są ergonomicznie zaprojektowane, aby dopasować się do środowiska pracy. 

Ich wysokość i szerokość spełniają wymogi praktyczności i wygody. Ich długość może się różnić w zależności od celu użycia. Konstrukcja stołów przyściennych oferowanych przez JORLAB umożliwia ich dodatkowe wyposażenie w szafki podblatowe czy wbudowane szuflady. Do stołu można łatwo dodać szafkę na kółkach, która w razie potrzeby posłuży jako dodatkowa powierzchnia robocza.

Stoły laboratoryjne cena

W JORLAB zajmujemy się produkcją stołów laboratoryjnych na wymiar. W zależności od wymogów projektowych oraz na Państwa życzenie możemy wykonać stoły w różnych wymiarach i konfiguracjach. Cena stołów laboratoryjnych przyściennych zależy od wielu czynników takich jak: aktualne ceny surowców, rozmiary stołów, rodzaj konstrukcji, materiał blatów, odłegłość do miejsca montażu. Ceny stołów laboratoryjnych są ustalane indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu, a nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Stół laboratoryjny konstrukcja

W JORLAB standardowo stosujemy 4 rodzaje konstrukcji stołów laboratoryjnych:

– konstrukcja na ramie „C” z profili stalowych o przekroju 30×60 mm grubości 2 mm malowanych proszkowo farbą epoksydową. W przypadku stosowania szafek są one podwieszane na konstrukcji z możliwością łatwego przesuwania w obrębie stołu; blat zamocowany na ramie.

– konstrukcja na ramie „A” z profili stalowych o przekroju 30×30 mm grubości 2 mm malowanych proszkowo farbą epoksydową. W przypadku stosowania szafek są one wstawiane w konstrukcję bez możliwości latwego przesuwania w obrębie stołu; blat zamocowany na ramie.

– konstrukcja cokołowa, stosowana tylko w przypadku zabudowy szafkowej. Szafki w tym przypadku stoją na nóżkach bez możliwości przesuwania w obrębie stołu; nóżki są zasłonięte cokołem; blat zamocowany na szafkach.

– konstrukcja bazowa/kombinowana z profili stalowych o przekroju 30×30 mm grubości 2 mm malowanych proszkowo farbą epoksydową. Jest stosowana tylko w przypadku zabudowy szafkowej. Szafki są ulokowane na konstrukcji z możliwością przesuwania w obrębie stołu; blat zamocowany na szafkach.

Rodzaje konstrukcji stosowanych przez JORLAB można zobaczyć poniżej.

Na zdjęciu przedstawiono stelaź na konstrukcji C stołu laboratoryjnego

Na ramie "C"

Na zdjęciu przedstawiono stelaź na konstrukcji A stołu laboratoryjnego

Na ramie "A"

Na zdjęciu przedstawiono stół laboratoryjny na konstrukcji cokołowej

Konstrukcja cokołowa

Na zdjęciu przedstawiono stół laboratoryjny na konstrukcji bazowej

Konstrukcja bazowa

Na zdjęciu przedstawiono stelaź na konstrukcji C stołu laboratoryjnego

Na ramie "C"

Na zdjęciu przedstawiono stelaź na konstrukcji A stołu laboratoryjnego

Na ramie "A"

Na zdjęciu przedstawiono stół laboratoryjny na konstrukcji cokołowej

Konstrukcja cokołowa

Na zdjęciu przedstawiono stół laboratoryjny na konstrukcji bazowej

Konstrukcja bazowa

Na obrazku przedstawiono stopkę do regulacji wysokości stołu laboratoryjnego

Solidna konstrukcja stołu laboratoryjnego sprawia, że nadaje się on nawet do najcięższego sprzętu roboczego. Metalowa podstawa jest malowana proszkowo i odporna na działanie agresywnych mediów.

Stoły przyścienne są wyposażone w stopki, które pozwalają na regulację wysokości i wygładzenie nierówności. Dzięki nim można uzyskać idealne położenie powierzchni względem podłogi.

Stopka do regulacji wysokości stołu laboratoryjnego w zakresie 45 mm

Z nadstawką lub bez

Jeśli w laboratorium wykorzystuje się głównie sprzęt elektryczny, warto zakupić model z nadstawką, która wyposażona w gniazdka elektryczne. Gniazdka są w wersji kroploszczelnej i są umieszczone tak, aby zapewnić szybki dostęp do sieci elektrycznej. Więcej o różnych rodzajach nadstawek laboratoryjnych można przeczytać tutaj.

Na zdjęciu przedstawiono stół laboratoryjny czarno biały z nadstawką na konstrukcji C
Na zdjęciu przedstawiono stół laboratoryjny przyścienny z regałem podblatowym i półką pod klawiaturę
Na zdjęciu przedstawiono stół laboratoryjny przyścienny na konstrukcji C

Blaty laboratoryjne

Blat roboczy jest główną powierzchnią roboczą. Jego główne wymagania to trwałość i odporność na agresywne środowisko chemiczne. Do jego produkcji stosuje się zazwyczaj materiały odporne na działanie czynników chemicznych, termicznych i mechanicznych: ceramikę, żywicę epoksydową lub fenolową, konglomerat, granit oraz specjalnie powlekane i laminowane płyty wiórowe. Blat może być wyposażony w podwyższone obrzeże zapobiegające rozlewaniu się wody i płynów. O rodzajach stosowanych przez nas blatów można przeczytać tutaj.

Rysunek blatu laboratoryjnego z podwyższonym obrzeżem zapobiegającym przed wyciekami płynów

Rodzaje stołów przyściennych

Stół laboratoryjny przyścienny to podstawowy mebel wykorzystywany w laboratoriach o różnej specyfikacji. Dlatego przy jego zakupie należy wziąć pod uwagę podstawowe potrzeby personelu oraz specyfikę środowiska pracy. Poniżej są przedstawione przykładowe warianty oferowanych przez nas stołów laboratoryjnych przyściennych.

Na zdjęciu przedstawiono stół laboratoryjny na konstrukcji bazowej

Na konstrukcji bazowej

Na zdjęciu przedstawiono stół laboratoryjny przyścienny na konstrukcji C bez szafek

Na konstrukcji typ "C" bez szafek

Na zdjęciu przedstawiono stół laboratoryjny przyścienny na konstrukcji C z częściową zabudową w postaci szuflad

Na kostrukcji "C" z częściową zabudową

Na zdjęciu przedstawiono stół laboratoryjny przyścienny na konstrukcji A z zabudową podblatową w postaci szafek i szuflad

Na konstrukcji typ "A" z szafkami

Na zdjęciu przedstawiono stół laboratoryjny przyścienny na konstrukcji C z nadstawką elektryczną z jedną półką

Na konstrukcji "C" z nadstawką 1 półka

Na zdjęciu przedstawiono stół laboratoryjny przyścienny na konstrukcji C z nadstawką elektryczną z 2 półkami

Na konstrukcji "C" z nadstawką 2 półki

Masz pytania?

 Skontaktuj się z nami lub zostaw swoje dane, a oddzwonimy do Ciebie

Kontakt

Kontakt

11

Email

biuro@jorlab.pl

Telefon

+48 731 900 109

Biuro

ul. Mazowiecka 52-68 budynek 8, 87-100 Toruń

Godziny pracy

Pn-Pt 8:00 - 16:00