Laboratoryjny stół zlewowy

Na zdjęciu przedstawiono laboratoryjny stół zlewowy który posiada dwie komory zlewowe, blat z żywicy, oczomyjkę awaryjną i dwa ociekacze kołkowe

Stół laboratoryjny zlewowy (stanowisko do mycia) to jeden z najbardziej funkcjonalnych mebli w środowisku laboratoryjnym. Służy do mycia narzędzi, szkła i różnych sprzętów. Jest to podstawowy mebel do specjalistycznych laboratoriów badawczych. Takie stanowisko do mycia również niezbędne w przypadku kontaktu z substancjami niebezpiecznymi. Chociaż personel musi nosić sprzęt ochronny, taki jak okulary ochronne i rękawice, źródło wody jest koniecznością. Stół zlewowy pomaga w szybkim oczyszczeniu powierzchni skóry z niebezpiecznych substancji w razie nagłego wypadku.

Stół wyposażony jest w zlew z ceramiki, żywicy epoksydowej, stali nierdzewnej lub polipropylenu na blacie roboczym. Wszystkie wymiary i rodzaje zlewów oferowanych przez JORLAB można znaleźć na naszej stronie poświęconej zlewom laboratoryjnym. Bateria i powierzchnia blatu wykonane są z materiałów odpornych na działanie agresywnych środków chemicznych. Można ich łatwo zdezynfekować.

Na zdjęciu przedstawiono laboratoryjny stół zlewowy który posiada dwie komory zlewowe, blat z żywicy, oczomyjkę awaryjną i dwa ociekacze kołkowe

Stół laboratoryjny zlewowy (stanowisko do mycia) to jeden z najbardziej funkcjonalnych mebli w środowisku laboratoryjnym. Służy do mycia narzędzi, szkła i różnych sprzętów. Jest to podstawowy mebel do specjalistycznych laboratoriów badawczych. Takie stanowisko do mycia również niezbędne w przypadku kontaktu z substancjami niebezpiecznymi. Chociaż personel musi nosić sprzęt ochronny, taki jak okulary ochronne i rękawice, źródło wody jest koniecznością. 

Stół zlewowy pomaga w szybkim oczyszczeniu powierzchni skóry z niebezpiecznych substancji w razie nagłego wypadku. Stół wyposażony jest w zlew z ceramiki, żywicy epoksydowej, stali nierdzewnej lub polipropylenu na blacie roboczym. Wszystkie wymiary i rodzaje zlewów oferowanych przez JORLAB można znaleźć na naszej stronie poświęconej zlewom laboratoryjnym. Bateria i powierzchnia blatu wykonane są z materiałów odpornych na działanie agresywnych środków chemicznych. Można ich łatwo zdezynfekować.

Stół zlewowy cena

JORLAB oferuje indywidualne rozwiązania złożonych i niestandardowych zadań i zagadnień. Na życzenie klienta wykonamy stoły zlewowe o pożądanych wymiarach, ze zlewem jedno lub dwukomorowym. Cena stołów zlewowych ustalana jest indywidualnie. Jest ona uzależniona od różnych czynników, takich jak rozmiar, rodzaj stelaża, ilość zlewów, materiał blatu i komory zlewu, dodatkowe akcesoria itp. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą za pośrednictwem formularza kontaktowego na dole strony lub telefonicznie. Wiedza, wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie pracowników JORLAB są do Państwa dyspozycji.

Laboratoryjne stanowisko do mycia - budowa

Stanowisko do mycia jest zbudowane na solidnej stalowej ramie malowanej proszkowo farbą epoksydową. Dzięki śrubowym nóżkom można łatwo regulować jego wysokość. Stanowisko do mycia standardowo wyposażone w szafkę zlewową i może być opcjonalnie wyposażone w dodatkowe regały, szafki i szuflady. Na ramie stalowej jest położony blat, który jak i sam zlew powinien być odporny zarówno na substancje chemiczne stosowane w laboratorium jak i na środki czyszczenia i dezynfekcji. Rodzaje blatów stosowanych w stołach zlewowych można obejrzeć tutaj.

Na zdjęciu przedstawiono stanowisko laboratoryjne do mycia ze zlewem jednokomorowym, baterią dwukrkową i blatem ze stali nierdzewnej

Opcje wyposażenia

Laboratoryjny stół zlewowy na szafce laminowanej ze zlewem z żywicy epoksydowej i baterią

Stół zlewowy może być wyposażony w zlew pojedynczy lub podwójny, głęboki lub płytki, w zależności od potrzeb pracy laboratoryjnej. Podwójny zlew znacznie zwiększa efektywność użytkowania. Dodatkowo zlewy w zależności od rodzaju mogą być nakładane lub podklejane pod blatem.
Opcjonalnym wyposażeniem jeżeli chodzi o stół zlewowy jest ociekacz na szkło. Praktyczny ociekacz do suszenia ułatwia szybkie suszenie narzędzi oraz szkła i może być ulokowany zarówno na blacie jak i na ścianie nad stołem zlewowym. To akcesorium jest przydatne do wygodnej pracy w laboratorium.

Na zdjęciu przedstawiono ociekacz laboratoryjny, zlew i baterię ciepła zimna woda

Rodzaje laboratoryjnych stołów ze zlewem

Stół laboratoryjny ze zlewem jest niezbędny we wszystkich specjalistycznych placówkach, w tym w laboratoriach dydaktycznych. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych mebli w pokoju. Ten praktyczny mebel pomaga w utrzymaniu niezbędnej czystości w codziennej pracy. Poniżej są przedstawione przykładowe rodzaje stołów zlewowych.

Na rysunku przedstawiono stół laboratoryjny ze zlewem nakladanym na konstrukcji C

Stół ze zlewem nakładanym

Na rysunku przedstawiono stół laboratoryjny ze zlewem wpuszczanym na konstrukcji C

Stół ze zlewem wpuszczanym

Na rysunku przedstawiono stół laboratoryjny ze zlewem podklejanym na konstrukcji C

Stół ze zlewem podklejanym

Na rysunku przedstawiono stół laboratoryjny ze zlewem i powierzchnią odkładczą na konstrukcji C

Z powierzchnią odkładczą

Na rysunku przedstawiono stół laboratoryjny ze zlewem powierzchnią odkładczą i szufladami

Z powierzchnią odkładczą i szufladami

Na zdjęciu przedstawiono stół laboratoryjny ze zlewem dwukomorowym

Stół ze zlewem dwukomorowym

Masz pytania?

 Skontaktuj się z nami lub zostaw swoje dane, a oddzwonimy do Ciebie

Kontakt

Kontakt

11

Email

biuro@jorlab.pl

Telefon

+48 731 900 109

Biuro

ul. Mazowiecka 52-68 budynek 8, 87-100 Toruń

Godziny pracy

Pn-Pt 8:00 - 16:00